X:1

Epson EH-LS10000 - popis výrobku

Full HD Laserový projektor pro domácí kino
Projektor EH-LS10000 je určen pro příznivce domácího kina, kteří požadují tu nejlepší projekční technologii. Pomocí zdroje světla využívajícího dvojitý laser vytváří naprosto nejširší barevnou škálu ze všech našich projektorů a nejkontrastnější odstíny černé. Nová reflexní technologie 3LCD nabízí vysoké kontrastní poměry, vysoké clonové číslo pro naprostou čistotu obrazu a vysokou ostrost rychlého pohybu.

První produkt Epson pro domácí kino založený na vysoce kvalitní laserové technologii a náš první projektor schopný příjmu obsahu v rozlišení 4K. Obrazová technologie 4K digitálně zvyšuje kvalitu obsahu v rozlišení Full HD 1080p tím, že zlepšuje texturu a rozlišení promítaného obsahu. Díky tomu mohou uživatelé sledovat špičkový a bezchybný obraz v rozlišení 4K1. Vytváří nejširší barevnou škálu ze všech našich projektorů a dosahuje optimální vyvážení bílé. Dále používá barevný prostor DCI a Adobe RGB k vytváření přesných barevných odstínů.

Stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup vytváří živé barvy a systém s obnovovací frekvencí 480 Hz zajišťuje jasný trojrozměrný obraz. Mezi další funkce tohoto projektoru patří kalibrace ISF, technologie pro zvýrazňování detailů, interpolace snímků, převod z formátu 2D na formát 3D a regulace hloubky odstínů. Použitím laserové technologie se životnost zdroje světla v tomto modelu prodloužila na nebývalých 30 000 hodin v úsporném režimu, takže není třeba provádět údržbu tak často, jako dříve. Další výhodou této technologie je rychlé spouštění projektoru. K promítnutí obrazu v plném jasu stačí pouhých 20 sekund.

Široký rozsah posunu objektivu, motorizovaný zoom objektiv a předvolby polohy objektivu pro různé poměry stran obrazu usnadňují nastavení projektoru v požadované poloze. Díky prakticky neslyšnému větráku a stylovému provedení, z jehož prvků je třeba zmínit elegantní krytku objektivu nebo skrytý ovládací panel, dokonale zapadne do vaší domácnosti.

Cena: 200 736,- Kč vč. DPH

Typ balení: kus

 

Napište svoje zkušenosti, ohodnoťte...

Hodnocení zákazníků:

Objednání produktu: kusů
 
 
 
JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

+