Sharp • Interaktivní tabule

 
Sharp PN-70SC3 - Dodací lhůta: do 7 dnů   Novinka

LCD monitor s dotykovou obrazovkou
BIG PAD pro edukaci a firemní prostředí. Úhlopříčka obrazovky 70" (176,6 cm). Infračervený (IR) 6 bodový dotyk - až 2 uživatelé. Uznávaný software společnosti Sharp Pen pro intuitivní psaní, kreslení a označování. Unikátní technologie Sharp UV2A LCD pro vysokou čistotu obrazu. Pevný a hladký antireflexní povrch odolný vůči poškrábání. Dva vestavěné reproduktory (2x10W), které jasně a účinně vyplní větší učebny. Volitelný software SHARP Touch Display Link 2.0 pro nejmodernější bezdrátové propojení BYOD.

Detail produktu
Sharp PN-60TA3 - Dodací lhůta: do 7 dnů   Novinka

LCD monitor s dotykovou obrazovkou, provoz 24/7
Úhlopříčka obrazovky 152,5 cm. Rozlišení 1 920 x 1 080. Dotykový IR 10 - až 4 uživatelé. Kontrast 3 000:1. LED, podsvícený okraj. Nový Pen software. Předem nainstalovaný Touch Display Link 2.0. Rychlé spuštění a nová antireflexní obrazovka.

Detail produktu
Sharp PN-70TA3 - Dodací lhůta: do 7 dnů   Novinka

LCD monitor s dotykovou obrazovkou, provoz 24/7
Úhlopříčka obrazovky 176,6 cm. Rozlišení 1 920 x 1 080. Dotykový IR 10 - až 4 uživatelé. Kontrast 3 000:1. LED, podsvícený okraj. Nový Pen software. Předem nainstalovaný Touch Display Link 2.0. Rychlé spuštění a nová antireflexní obrazovka.

Detail produktu
Sharp PN-80TC3 - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce   Novinka

LCD monitor s dotykovou obrazovkou, provoz 24/7
BIG PAD Pro pro nejnáročnější firemní prostředí. Úhlopříčka obrazovky 80" (203,2 cm). Hladký a reagující 10-bodový P-CAP až pro 4 uživatele. Hladký, plochý rámeček pro optimalizované konfigurace. Unikátní technologie UV2A LCD pro vysokou čistotu obrazu. Uznávaný software Pen pro intuitivní psaní, kreslení a označování. Touch Display Link 2,0 pro nejrychlejší bezdrátovou interkonektivitu BYOD. Nová aplikace Touch Viewer pro organizaci dat o spolupráci.

Detail produktu
Sharp PN-L602B - Dodací lhůta: prodej ukončen

LCD monitor s dotykovou obrazovkou
Integrací LCD monitoru Sharp o úhlopříčce 152 cm, vysoce citlivé dotykové obrazovky a originálního pen softwaru s intuitivním ovládáním vytvořila společnost Sharp PN-L602B, ideální nástroj pro schůze, video konference, prezentace, školení v rámci společnosti, lekce ve třídě a další použití, kde je komunikace klíčová. Výsledkem je minimální úsilí a maximální efektivita práce s tímto novým LCD monitorem s dotykovou obrazovkou.

Detail produktu
Sharp PN-L702B - Dodací lhůta: skladem

LCD monitor s dotykovou obrazovkou
Integrací LCD monitoru Sharp o úhlopříčce 176,6 cm, vysoce citlivé dotykové obrazovky a originálního pen softwaru s intuitivním ovládáním vytvořila společnost Sharp PN-L702B, ideální nástroj pro schůze, video konference, prezentace, školení v rámci společnosti, lekce ve třídě a další použití, kde je komunikace klíčová. Výsledkem je minimální úsilí a maximální efektivita práce s tímto novým LCD monitorem s dotykovou obrazovkou.

Detail produktu
Sharp PN-L802B - Dodací lhůta: do 7 dnů

LCD monitor s dotykovou obrazovkou
Integrací LCD monitoru Sharp o úhlopříčce 203,2 cm, vysoce citlivé dotykové obrazovky a originálního pen softwaru s intuitivním ovládáním vytvořila společnost Sharp PN-L802B, ideální nástroj pro schůze, video konference, prezentace, školení v rámci společnosti, lekce ve třídě a další použití, kde je komunikace klíčová. Výsledkem je minimální úsilí a maximální efektivita práce s tímto novým LCD monitorem s dotykovou obrazovkou.

Detail produktu
JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+