Akce

Zažijte jiný rozměr relaxace na našem stánku na veletrhu GO!

V rámci naší expozice se můžete těšit hned na tři druhy reprosoustav Sonus Faber v různých typech provedení. Zaposlouchat se pak budete moci do třípásmového modelu Venere 3.0. Jeho ozvučnice již využívá technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, která se používá také v nejvyšších modelech této značky.

Více informací naleznete zde

Mobitex 2017

Jako již tradiční vystavovatel veletrhu MOBITEX jsme pro rok 2017 připravili pro návštěvníky možnost vyzkoušet ovládání Inteligentního domu prostřednictvím aplikace Crestron na míru konkrétnímu vzorovému zadáni.

K demonstrativnímu předvedení můžete vyzkoušet jak hraje nekompromisní sestava přístrojů McIntosh s lampovým předzesilovačem, poctivým gramofonem ProJect, ale i v oblíbeném síťovém přehrávání na anglických reprosoustavách B&W 802D3  s diamantovými výškovými reproduktory.

Více informací o projektu Inteligentní a bezpečné domácnosti na veletrhu MOBITEX 2017 naleznete zde

Mobitex 2016

Tak jako v předchozích letech, i tentotkrát jsme pro Vás připravili audiovizuální lahůdky, které potěší Vaše smysly:

Reprosoustavy Bowers&Wilkins 802 D3, audio komponenty Classe Delta, gramofon Clearaudio Innovatiobn, Ultra HD LCD televizor LG, ovládání expozice systémem Crestron.

Video z výstavy zde a zde

Mobitex 2015

Letošní výstava v expozici Jasyko se ponese v duchu špičkových reprosoustav B&W Nautilus, dále bude k k poslechu HighEnd garamofon Clearaudio a novinka TV Loewe. Přijdte se podívat a poslechnout!

Video z výstavy zde

Jaro 2015 - Legendární B&W Nautilus u nás k poslechu! 

Ano, již nastal čas kdy u nás můžete vidět, ale hlavně slyšet legendární "šneky" reprosoustavy, které již od roku 1992 udávají pomyslnou laťku HigEndu.

Mobitex 2014

Opět nebudeme chybět na výstavě interierů Mobitex. Mimo jiné budeme prezentovat novinku ze sortimentu B&W 805 Maserati edition.

Video z výstavy zde 

Mobitex 2013

Navštivte nás na letošním veletrhu Mobitex konaném v Brně ve dnech 23-27. 4. 2013, na kterém se již tradičně jako každý rok představíme s tím nejlepším co naše studio nabízí. Věříme, že expozice s legendárními reprosoustavami Bowers and Wilkins 800 Diamond v kombinaci s naprostou novinkou 80-ti (203cm) palcového televizoru Sharp bude jako vždy nepřehlédnutelná. Těšíme se na vás.

...90 dnů...

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+