Ovládání domácnosti iPhonem i v Česku

Hudba má prokazatelně významný vliv nejenom na psychický, ale i fyzický stav lidského organismu. A teď si představte, jak se tento vliv znásobí při kvalitní reprodukci hudby. Umocněte své zážitky na našem stánku v pavilonu F na veletrhu cestovního ruchuGO, který se koná od 18.do 21. ledna na brněnském výstavišti. Zažijte s námi jiný rozměr relaxace!

Reprosoustavy mohou vhodným způsobem designově doladit interiér, podtrhnout i zvýraznit jeho dílčí části. Představujeme Vám italské reprosoustavy Sonus Faber, které v sobě odrážejí italský smysl pro krásu a řemeslnou zručnost v každém detailu. Na první pohled zaujmou precizně zpracovanou ozvučnicí. Na jaký model se konkrétně můžete těšit?

V rámci naší expozice se můžete těšit hned na tři druhy reprosoustav Sonus Faber v různých typech provedení. Zaposlouchat se pak budete moci do třípásmového modelu Venere 3.0. Jeho ozvučnice již využívá technologii Lyra Shape pro maximální utlumení rezonancí, která se používá také v nejvyšších modelech této značky.

Pro všechny milovníky kvalitního zvuku máme dobrou zprávu! Vystavené reprosoustavy Sonus Faber Guarneri Evolution RED máme pro Vás po dobu konání veletrhu za zcela výjimečnou cenu. Stejně jako komponenty značky Classé v případě, že zakoupíte celou jejich vystavenou sestavu.

Zrelaxujte se během několika minut na naší expozici v pavilonu F.

Více informací o veletrhu naleznete na www.bvv.cz/go

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+