Nekompromisní obraz a zvuk na veletrhu MOBITEX 2017

Jako již tradiční vystavovatel veletrhu MOBITEX jsme pro rok 2017 připravili pro návštěvníky možnost vyzkoušet ovládání Inteligentního domu prostřednictvím aplikace Crestron na míru konkrétnímu vzorovému zadáni.

K demonstrativnímu předvedení můžete vyzkoušet jak hraje nekompromisní sestava přístrojů McIntosh s lampovým předzesilovačem, poctivým gramofonem ProJect, ale i v oblíbeném síťovém přehrávání na anglických reprosoustavách B&W 802D3  s diamantovými výškovými reproduktory.

Jako zobrazovače jsou použity ručně vyráběné OLED TV od německého výrobce Loewe s tradicí výroby od roku 1939. Tato nová řada televizorů nastavuje standart v podání černé barvy s hloubkou obrazovky pouhých 7mm. Televizor Loewe bild 7 překvapí svou originalitou hned po zapnutí. Celá obrazovka se pomocí soustavy motorů automaticky vysune vzhůru a odhalí tenký, ale výkonný soundbar.  Vše je doplněno uživatelsky přívětivým a graficky moderním zpracováním uživatelského rozhraní. Možnosti dále rozšiřují aplikace pro smartphony SmartAssit a SmartTV2move, pomocí kterých lze kromě ovládání televizoru také vzdáleně spustit nahrávání na integrovaný pevný disk, i když se uživatel nachází mimo domácí Wi-Fi síť a také souběžně bezdrátově přehrávat druhý obraz na tabletu zcela nezávisle na tom, co právě zobrazuje televizor.

Součástí vzorové instalace je i připojení tepelného čerpadla, předvedení připojení kamerového systému, ovládání světel, ale i polohovatelného nábytku.

Více informací o projektu Inteligentní a bezpečné domácnosti na veletrhu MOBITEX 2017 naleznete zde


JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+