Filozofie

V době anonymních nákupů na internetu a neosobních obchodních domů se snažíme ctít filozofii individuálního přístupu k zákazníkovi. Neprodáváme krabice - nabízíme řešení.

Základní sortiment u nás tvoří reprosoustavy, tato část domácího kina, či stereofonní sestavy zasluhuje největší pozornost. Má zásadní vliv na celkovou kvalitu audio sestavy, ale i na koncepci interiéru. Nenutíme zákazníkům reprosoustavy podle ceny, výsledků testů, nebo jen poslechem často šílených testovacích nahrávek. Hledáme účel použití, priority posluchače, chceme, aby si svoji budoucí sestavu vybíral na hudbě, kterou opravdu poslouchá.

Podle zvolených reprosoustav se obvykle vybírají přístroje a vhodný zobrazovač - LCD TV, plazmový monitor, projektor. Samozřejmostí je široký výběr kabeláže (i na míru) a možnost zapojení u zákazníka, nastavení systému a zaučení.

Pro náročnější zákazníky potom nabízíme systémy řízení domácího kina, případně celého domu - zvuk, obraz, žaluzie, klimatizace, osvětlení (Crestron). Posadíte se do křesla a jednoduchým pohybem ruky spustíte film. Systém se postará např. o stažení plátna, zapnutí nutných přístrojů, ztlumení osvětlení, zaclonění oken. Jediným, velmi přehledným radiovým ovladačem řídíte to, co si jen přejete.

Spolupracujeme s architekty, nábytkáři, máme zájem, aby audio systém tvořil i architektonickou součást domu. Ne vždy nás zákazník osloví včas, nejlépe ještě před zahájením stavby domu. Přesto se nám daří instalovat často i téměř neviditelné ozvučení systémy multiroom do všech místností stavby. Minimum krabic a drátů, přehledné ovládání. Pokud si přejete, abychom se Vám mohli lépe věnovat, dohodněte si předem schůzku.

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+